بروز رسانی کلیه خدمات سایت

بروز رسانی کلیه خدمات سایت – بروز رسانی کلیه خدمات isi سایت

باسلام ، همان طور که شاید اطلاع داشته باشید ، به صورت سالانه در خدمات چاپ مقاله سایت ما بروز رسانی هایی رو انجام میدهیم . این بروز رسانی حدودا هر سال در مهرماه انجام میشود . و ما امسال در هشتم مهرماه ۱۳۹۵ بروز رسانی سالانه مون رو انجام دادیم .

در این بروز رسانی سالانه مواردی مثل موراد زیر تغییر میکنند :

– برزو رسانی خدمات و سریس های سایت :

– – افزوده شدن خدمات پایان نامه و انجام پایان نامه

– – تکمیل خدمات چاپ مقاله تضمینی و مقاله ISI , ISC

– – تکمیل شدن بخش اکسپت مقاله ISI , آی اس ای

– – تکمیل خدمات بخش ترجمه مقاله ISI

– – بروز رسانی خدمات ترجمه تخصصی مقاله ISI

– بروز رسانی هزینه و قیمت های خدمات سایت

– بروز رسانی محتوایی سایت ، برای پویایی بیشتر

– بروز رسانی فنی سایت – تغییرات در قالب سایت .

– بروز رسانی امکانات بخش چاپ مقاله  تضمینی سایت :

– – افزوده شدن امکانات جدید به سایت

– – افزوده شدن بخش تعرفه ها به سایت .

– – افزوده شدن بخش مقالات ISI

– – افزوده شدن بخش پایان نامه به سایت

– و…

بروز رسانی کلیه خدمات سایت

بروز رسانی کلیه خدمات سایت –  بروز رسانی و اپ دیت کلیه خدمات سایت :

همان طور که اشاره کردیم ، به تازگی اتفاقات و رویداد های خاصی در سایت کانون رخ داده است . بزارید از سال گذشته تا به امروز رو به صورت خیلی خلاصه وار باهم بررسی کنیم و کم کم جلو بیاییم :

– اولین خدمات کانون ISI – در حوزه اکسپت مقاله بوده است که ما در تاریخ سه شنبه ششم مردادماه ۱۳۹۴ هجری شمسی مطابق با ۲۸ جولای ۲۰۱۴ میلادی به طور رسمی این خدمات رو در سایت اطلاع رسانی کردیم . برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه : خدمات تخصصی اکسپت مقاله ، مراجعه نمایید .

– دومین خدمات و سرویس های ما در حوزه ترجمه مقاله بود ، که در تاریخ ۱ اگوست ۲۰۱۴ میلادی مطابق با ‫السبت‬، ١٥ شوال ١٤٣٦ قمری و شنبه، ۱۳۹۴/۰۵/۱۰ هجری شمسی این سرویس نیز به صورت رسمی در وب سایت کانون اطلاع رسانی شد . و ازان زمان تا به امروز دپارتمان ترجمه مقالات هم یکی از مهم ترین دپارتمان ها کانون است . اگر مایل هستید در خصوص این سرویس ما نیز بیشتر بدانید ، پیشنهاد ما این هست که به برگه (خدمات تخصصی ترجمه)  مراجعه نمایید .

بررسی برخی از تعاریف و پیش زمینه ها در زمینه مقالات :

بروز رسانی کلیه خدمات چاپ مقاله تضمینی سایت – خوب در حوزه ترجمه من لازم میدونم یکسری توضیحاتی رو هم ارائه کنم . شاید برای شما سئوال باشد که منظور ما از ترجمه مقاله چیست و یا اطلاع ترجمه مقاله چی هست ، به این منظور ما مقاله ای رو آماده کردیم به نام (ترجمه مقالات چیست ؟) که در آن همه این توضیحات رو آماده کردیم و شما میتوانید با مطالعه کامل این مقاله به پاسخ کلیه سئوال های خودتون برسید .

بعد از خدمات اکسپت و ترجمه ما به سراق خدمات ISI رفتیم ، اما قبل از این که بخواهیم بپردازیم به این خدمات لازم میدونم یکسری توضیحات در خصوص ای اس ای به شما ارائه کنم ، شاید بخواهید بدانید که اصلا ای اس ای چی هست و چه کاربردی داره به همین خاطر ما هم مقاله ای رو آماده کردیم ، تحت عنوان : (ISI چیست) و مقاله آی اس آی چیست که به شما پیشنهاد میکنیم این دو مقاله رو حتما مشاهده و بررسی کنید .

بروز رسانی کلیه خدمات سایت – آغاز ارائه خدمات ISI در سایت کانون ISI :

حدود ۴ ماه بعد در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ما ارائه خدمات آی اس آی رو در سایت مون آغاز کردیم . که با استقبال فوق العاده ای هم رو برو شد . و همین استقال باعث شد که روی این حوزه بیشترین کار رو انجام بدیم . و روز به روز به خدمات و سرویس های این دپارتمان بیافزایم ، برخی از خدمات ما در این حوزه به شرح زیر بود :

– چاپ مقاله تضمینی :

– – چاپ مقاله ISI – چاپ مقاله ISI

– – مقاله ISI – مقاله آی اس آی

– – مقاله ISC – مقاله آی اس سی

– – چاپ مقاله ISC – چاپ مقاله ISC

– – مشاوره انجام مقاله

– – مشاوره نوشتن مقاله آی اس آی

– – انجام ترجمه مقاله ISI – انجام ترجمه مقاله آی اس آی

– – ترجمه مقاله ISC – ترجمه مقاله آی اس سی

– – تدوین مقاله ISI – تدوین مقاله آی اس آی

– – انجام کلیه خدمات چاپ مقاله و تدوین مقاله ISC

بروز رسانی کلیه خدمات سایت – با خدمات ما در حوزه آی اس آی بیشتر شوید :

اولین سرویس ما در حوزه مقالات آی اس ای – در واقع سرویس چاپ مقاله بود ، این سرویس دقیقا در روز ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ هجری شمسی فعالیت خودش رو آغاز کرد و در واقع این سرویس بیشترین بازخورد رو داشت که ما تصمیم گرفتیم این سرویس رو تاجایی که میتوانیم گسترش دهیم . که این طور هم شد ، شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به لینک { چاپ مقاله در کانون ISI } مراجعه نمایید .

بعد از سرویس چاپ مقاله ، ما سرویس چاپ مقاله آی اس آی رو راه اندازیم کردیم . که این سرویس هم باز خورد فوق العادی ای داشت و با این باز خورد ها ما نیز برای ارائه خدمات به مشتریان مصمم تر شدیم . رزومه و سوابق ما رو در این زمینه این شد که در حال حاظر توسط کانون ای اس ای در این حوزه بیش از ۴۰۰۰ پروژه انجام شده است . برای کسب اطلاعات بشتر در این حوزه نیز میتوانید به لینک ( انجام کلیه خدمات چاپ مقاله isi ) مراجعه نمایید .

سرویس بعدی ما در این حوزه سرویس مقاله آی اس آی بود ، این سرویس نیز حدودا یک ماه بعد از سرویس های قبلی یعنی اواسط اسفند ماه سال ۹۴ به صورت رسمی به وب سایت ما افزوده شد . از اون لحظه تا به امروز ما در این حوزه هم تلاش مون رو کردیم که بهترین سرویس دهی و خدمات رسانی رو داشته باشیم . بروز رسانی و افزایش خدمات در این حوزه همچنان ادامه دارد .

بروز رسانی کلیه خدمات سایت – افزوده شدن خدمات پایان نامه به سایت :

اما این بروز رسانی ها و افزایش خدمات تا به امروز در کانون ای اس ای متوقف نشده است و بلکه روز به روز به افزایش این خدمات ، افزوده شده است . در ۱۳ مراد سال ۹۵ ، یعنی امسال ، حدود دو ماه پیش خدمات پایان نامه نیز به سایت کانون افزوده شد . که در حال حاظر ما در زمینه انجام پایان نامه نیز هیچ گونه مشکلی نداریم و این خدمات نیر در سایت ما با بالاترین سطح کیفی قابل انجام می باشد .

اگر شما کاربران گرامی مایل هستید در این زمینه هم بیشتر بدانید ، ما قبلا برای شفاف سازی خدمات و سرویس های پایان نامه ، مقاله و اطلاعیه رو در کانون ای اس ای دات ای ار (kanoonisi.ir) منتشر کرده بودیم . برای مطالعه این پست میتوانید به لینک ( پایان نامه در کانون ISI ) مراجعه فرمایید .

بروز رسانی کلیه خدمات سایت – سایر بروز رسانی ها و توضیحات نهایی :

سایر بروز رسانی هایی که در مجموعه کانون رخ داد این بود که شماره تماس ها و ایمیل ما نیز بروز رسانی شد و تقریبا بیش از چند ماه هست که شماره تلفن ها و ایمیل ها به موارد زیر تغییر کرده است :

شماره تماس : ۰۹۱۲۰۷۴۰۳۷۵ – دفتر مرکزی : ۰۲۱۶۶۴۶۰۵۸۰

آدرس : تهران – میدان انقلاب [جهت دریافت آدرس کامل تماس بگیرید…]

ایمیل : kanoonisi.ir@gmail.com

از همراهی شما کاربران سپاس گذاریم . امیدواریم که این بروز رسانی ها و تغییراتی که از سال جاری تا به امروز انجام شده است . موجبات فراهم ساری هر چه بیشتر رضایت مندی شما کاربران گرامی رو فراهم کرده باشد .

باتشکر واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی کانون ISI

هشتم – مهرماه سال ۱۳۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *