چاپ مقاله jcr

چاپ مقاله jcr ؛ همیشه اکسپت مقاله JCR و چاپ این مقاله ها در ژورنالهای JCR دارای اعتبار بسیار زیادی برای نویسندگان است و پژوهشگران زیادی برای مقالات خود به آن ارجاع می کنند

گزارشات استنادی منتشر شده از مجلات (JCR)، ببرای شما این امکان را فراهم میکند که به مقایسه و ارزیابی ژورنال های مختلف بپردازید و از میان حدودا ۱۲۰۰۰ مجله علمی و فنی و حدود ۳۳۰۰ مجموعه از مقالات و کنفرانس های به چاپ رسیده از بیش تر از ۶۰ کشور مختلف در جهان استفاده نمایید. گزارشات و مقالات منتشر شده در (JCR) تنها منبع از داده های استنادی برای مجلات مختلف است به طوری که عملا میتوان گفت تمامی حوزه های تخصصی مختلف را در تمامی زمینه های علوم، تکنولوژی و اجتماعی شامل می شود که به چاپ مقالات jcr میپردازد

 

چاپ مقاله jcr

 

ویژگیهای کلیدی گزارشات استنادی منتشر شده در مجلات (JCR) این امکان را برای کاربران فراهم میکند تا بتوانند عملیات های زیر را به انجام برسانند.

– تمرکز بر روی مقوله ها و موضوعات مختلف، این امکان را برای کاربران فراهم میکند تا بتوانند مجلات مختلف و همچنین شاخص های کلیدی به کار رفته در آنها را در موضوعات مختلف بازنگری کنند.

– به وجود آمدن امکان مقایسه از بین چندین ژورنال مختلف و بر اساس شاخص های انتخابی

– امکان ارزیابی عملکرد مجلاتی که در آنها شما یا سازمان شما اقدام به چاپ مقاله jcr نموده اید.

– امکان شناسایی مجلات معتبر در زمینه های مورد نیاز

– تشخیص مجلات ایده آل و مناسب برای چاپ مقالات آینده

تامپسون رویترز به عنوان مالک موسسه اطلاعات علمی یا همان ISI برای اطلاع رسانی تأثیر مجلات منتشر شده از از منبع jcr استفاده میکند
این منبع معتبر در هر سال میلادی بک بار بروز رسانی مشود و به بررسی تاثیرات مجلات و مقالات منتشر شده در isi میپردازد.

کارکردهای این پایگاه:
۱. اعلام لیست مجلاتی که بیشترین تاثیر را در سطح جهانی داشته اند.
۲٫جمع اوری لیست مجلات منتشر شده در تمامی موضوعات و تمامی مجلاتی که در یک موضوع به خصوص مجلات isi منتشر کرده اند
۳٫ اعلام معروف ترین و معتبر ترین مجلاتی که در حوزه های مختلف به چاپ رسیده اند.
۴. انشار ضریب تاثیر گذاری مجلات
۵.اریابی کردن این مسئله که آیا مجله ای خاض جز مجلات معتبر isi محسوب میشود یا خیر
۶. انتشار اطلاعات خاص در رابطه با مجلات مختلف و بررسی علمی آنها
۷. انتخاب و معرفی کردن مجلات جهت ارسال مقالات پژوهشگران، دانشجویان و اساتید.

 

دلیل استفاده از JCR چاپ مقاله jcr

از منظر جهانی میتوان گفت معتبر ترین مجلات دنیا مجلاتی هستند که در JCR منتشر می شوند. چاپ مقاله jcr بسیار سخت است. برای اینکار لازم است که تمامی استانداردهایی که در مقالات isi وجود دارند را رعایت نمایید، پس از اینکه مقالات به jcr وارد شدند توسط این این پایگاه ارزیابی میشوند و اگر قوانینی که ISI برای آنها تعیین کرده است را رعایت نکرده باشند از این پایگاه حذف خواهند شد، به جهت ورود به این مجله میتوانید از خدمات چاپ مقاله تضمینی jcr استفاده نمایید.

 

جایگاه jcr در ایران

 

در پایگاه jcr ضریب تاثیر یا IF مجلات منتشر شده است. در کشور ما هم ضریب اعلام شده به عنوان معیاری برای ارزش گذاری استفاده میشود. به این صورت که در صورتی که مقالات و تحفیقات در مجلاتی ککه توسط jcr منتشر شده اند چاپ شود، دارای ارزش و اعتبار بالایی خواهند بود. به عبارت دیگر میتوان گفت مقالات منتشر شده در مجلاتی که توسط jcr منتشر شده اند دارای ارزش بالایی هستند. به همین دلیل هم بیشترین ارزش برای مقالاتی است که به چاپ مقاله jcr رسیده باشند.

 

چاپ مقاله jcr

 

نحوه دسترسی به jcr

 

همانطور که گفتیم اطلاعات و ایمپکت فکتور مجلات مختلف به صورت سالانه توسط موسسه jcr جمع آوری و ذخیره میشود و میتوان به سادگی با مراجعه به وبسایت این مجله در نشانی سایت JCR و دسترسی به پایگاه داده های آنها اطلاعات مربوز به یک سال خاص را مشاهده کردبه عنوان مثال میتوانید چک کنید که بالاترین ضریب تاثیر در مقالات زمینه پزشکی برای چه نشریه ای است؟ در ادامه این نوشته نحوه بررسی و انتشار مقالات در مجلات با ایمپکت فکتور بالا را بررسی میکنیم. اگر میخواهید مقالات خود را در سایت های معتبر چاپ کنید باید نحوه استفاده از ابزار های آنلاین را بدانید.

 

چاپ مقاله jcr

 

با مراجعه به وبسایت jcr میتوانید اطلاعاتی شمل موارد زیر را جمع آوری و بررسی نمایید.

  • ایمپکت فکتور مجله ای خاص بر اساس سال
  • تعداد مقالات منتشر شده در این نشریه
  • تعداد ارجاعات این نشریه در سال خاص
  • امکان کسب اطلاعات کلی در خصوص نشریه مورد نظر

پارامترهای یاد شده در وبسایت jcr

  • Rank که بیانگر رتبه نشریه بر اساس فیلترهای تعیین شده است. رتبه سایت بکی از عوامل مهمی است که باید بررسی نمایید.
  • ISSN: نمایش دهنده شماره استانداردهای نشریه است. حتما توجه کنید که نشریه ای که انتخاب میکنید استاندارد های لازم برای چاپ مقاله jcr را داشته باشد.
  • Impact Factor: یا همان ضریب تاثییر ژورنال؛ مهم ترین موردی که در این صفحه میتوانید مشاهده کنید همین ایمپکت فکتور است، حتما مقاله تان را در صورتی که امکان دارد در مجلات با ایمپکت فکتور بالا چاپ کنید.
  • Abbreviated Journal Title: همان عنوان نشریه مورد نظر است،
  • Article: تعداد مقالات منتشر شده در سال انتخاب شده است، این گزینه زمانی اهمیت پیدا میکند که بخواهید نسبت چاپ مقاله به ارجاعات را محاسبه کنید.
  • Immediacy Index: تعداد ارجاعات به یک مقاله خاص در زمان مشخص

پارامترهای موجود در صفحه اختصاصی مقاله

View Category Data Button با کلیک کردن روی این بخش به صفحه ای هدایت خواهید شد که طبقه بندی موضوعی در آن به کار گرفته شده است. و نشریات را طبق طبقه بندی موضوعی مشاهده خواهید کرد.

View Journal Summary Button در این صفحه فهرست مجلاتی که دارای طبقه بندی موضوعی خاصی هستند مشخص میشود.

Journal Information در این بخش اطلاعاتی در مورد مجله وجود دارد، اطلاعاتی مانند: استانداردها، ناشر، آدرس، شماره سال انتشار و…

 

 

آموزش کار با ابزار jcr

در بخش Select An Option میتوانید یک فیلتر بر روی نحوه نمایش مشخص کنید، پارامترهایی که میتوانید انتخاب نمایید شامل، نام ناشر، کشور یا موضوعی خاص هستند. حتی میتوانید چند فیلتر برای نمایش انتخاب کنید تا اطلاعات دقیق تری کسب کنید. اگر قصد دارید مقاله خود را در کشوری خاص، موضوعی خاض و یا توسط ناشری خاص به چاپ برسانید این بخش برای شما مناسب است.

 

Journal Title Changes که در بخش بالایی لیست قرار دارد شامل اطلاعاتی است که نمایش میدهد چه ژورنال هایی عنوانشان تغییر یافته است و عنوان جدیدی جایگزین شده است.

 

در بخشSelect To View خیلی ساده می توانید نحوه نمایش را براساس فیلتری که نیاز دارید تغییر دهید و با کلیک روی دکمه سابمیت مجله مورد نظر را انتخاب نمایید. از این گزینه استفاده نمایید تا فیلترهای مورد نظرتان را اعمال کنید تا دقیقا نشریه ای را که میخواهید در آن چاپ مقاله تضمینی داشته باشید را بیابید.

 

 

چاپ مقاله jcr

تماس با ما

راه های ارتباطی با کانون isi :

شماره تماس : ۰۲۱۶۶۲۴۶۱۷۱ – ۰۹۱۲۰۷۴۰۳۷۵

ایمیل :kanoonisi.ir@gmail.com

آدرس : تهران – میدان انقلاب [جهت دریافت آدرس کامل تماس بگیرید…]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *